Отзывы о магазине

Средняя оценка магазина
5
Всего оценок: 122
5 122x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Вячеслав (Покупатель)
25.09.2019
Общая оценка магазина
Оценка сайта
На днях приобрёл аппарат Компакт +. В процессе выбора и покупки приятно порадовал менеджер и дал несколько полезных советов по работе аппарата. Посылка пришла без задержек и в полной комплектации. Качество сборки аппарата на должном уровне, без изъянов.Свой самоварчик на 25 литров собрал за пять минут и сразу же его испытал на деле, чтобы потом не быть голословным.Продукт получился отпадный - стыдно не будет.Я остался очень доволен. Компании Aquagradus желаю удачи и успехов в новых достижениях!
Александр
04.09.2019
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Купил год назад ни разу не пожалел!!


 • Все супер !!! Всем советую отличный аппарат!!
 • нет

Олексій Васильович
26.08.2019
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Апарат чудовий! Приємний зовнішній вигляд... Хороша, продумана конструкція! Якість продукту висока - немає порівняння із традиційним апаратом... Дуже задоволений апаратом!
 • Приємний зовнішній вигляд, висока якість продукту, простота складання і розбірки...
 • Негативу не виявив
Іван
19.08.2019
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Купував комплектуючі. Зроблено "на совість", консультацію теж безкоштовно дали. Молодці! Респект!
 • +
Роман (Покупатель)
17.08.2019
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Придбав апарат стандарт на 35 літрів, ще не випробував в роботі, але задоволений, як дитина. Чудово проконсультували, з доставкою жодних проблем. Комплектація повна, все підходить, навіть запасні баранчики є
 • консультування
 • комплектація
 • якість
ВЛАДИМИР
15.08.2019
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Приобрел аппарат -стандарт на 35 литров, С первого раза получается очень качественный напиток, Приятное общение с Сергеем что тоже подталкивает обращаться именно в эту компанию, Сейчас заказал джин корзину думаю что к своему дню рождения это будет самым желаемым подарком, Как получу обязательно напишу и отправлю ролик
Сергій (Покупатель)
06.08.2019
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Придбав в червні апарат Акваградус стандарт 35л, поміняв в базовій комплектації сантехкомплект на де люкс та відвід на клампі для режиму потстіл. Для дачно-сільських умов придбав насос для автономного охолодження. Встиг зробити 3 цикла подвійної перегонки цукрової браги для набуття досвіду користування такою новинкою. Перший блін, як завжди, вийшов комом. Гнав на електриці і страшні перепади напруги не давали вийти на потрібний режим... Врахував недоліки, перейшов на електрику + газ і все вийшло. Насос працює на відмінно, от тільки воду бажано підливати холодну. Апаратом повністю задоволений, працювати приємно, планую перейти на фруктові та зернові браги. Компанії бажаю успіхів та розвитку!
 • Працювати на апараті комфортно слідуючи відеоінструкціям каналу Акваградус.
 • Рекомендую не пожаліти пару запасних болтиків і барашків до комплекту на всякий випадок.
Дмитрий
23.07.2019
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Рекомендую данный магазин. Качественный товар, своевременная доставка, приятный и компетентный менеджер.
 • +
Евгений (Покупатель)
20.07.2019
Общая оценка магазина
Оценка сайта
Всегда покупаю только качественное. Купил для себя самогонный аппарат акваградус прима тора.
Посмотрел на ютюбе ролик про этот аппарат, поверил их ведущему. Вторая перегонка сахарного сырца и сразу же 94 градуса. Учень просто и без заморочек рабоать на таком аппарате.
Без сомнения Акваградус это лидер в Украине как по качеству , по обслуживанию так и поддержка на уровне. Хмельницкий, Первачки, Смакуй и рядом не стоят. Цены практически равные, а оборудование уступает акваградусу. Сейчас думаю докупить дефлегматор и емкость со съемной крышкой и буду делать вискарь.
Ведущий с ютюб канала лично консультирует по перегонкам, всегда по делу. Очень нравится подход компании.
Станислав (Покупатель)
20.07.2019
Общая оценка магазина
Оценка сайта
11.07.19 року купив дистилятор на клампових з’єднаннях AquaGradus «ДеЛюкс» на 50 літрів, дєфлєгматор для зернових і фруктових дистилятів та арома-діоптр.
Відправили моє замовлення в цей же день, це перше що сподобалось в роботі цієї компаніі.
Сам аппарат як дзеркало відполірований та має неймовірний вигляд. Дуже сподобався баняк від аппарату. Можна робити все: і пиво, і бурбон за рахунок з’ємної кришки , плюс хомут-фіксатор на кришку це реально зручно – надів/зняв на відміну від баранців.
Я з початку дивився на Смакуй, їхня реклама всюди. Але їх менеджери, відверто, не тямлять нічого в процесі, та на мої запитання я не отримав чіткої відповіді.
Подзвонив до Акваградусу, поспілкувався с менеджером Сергієм та зрозумів, що потрапив на професійну компанію! Чітко надав роз’яснення, щодо аппарату на якому можна отримати і зерновий , і фруктовий дистилят з максимальним смаком та ароматом. Ось так я прибав додатково до апарату «рубашєчний» дефлегматор.
Я всім рекомендую даного вітчизняного виробника не тільки за якісну продукцію, а ще за те як вони приділяють увагу кожному клієнту.